2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss Ortopediska implantat-Trauma
Beskrivning: Extern remiss av Ortopediska implantat- Trauma
Intern identifierare: 2025-O000537
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar