135765-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Konsulttjänster inom ärendehantering och teknisk dokumenthantering järnvägsdata
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom ärendehantering och teknisk dokumenthantering järnvägsdata
Beskrivning: Konsulttjänster inom ärendehantering och teknisk dokumenthantering järnvägsdata
Intern identifierare: KOM-418133
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Uppdragskonsultstjänster inom ärendehantering och teknisk dokumenthantering järnvägsdata
Intern identifierare: Konsulttjänster inom ärendehantering och teknisk dokumenthantering järnvägsdata