13580-2018 - ÄndringSverige-Uppsala: Laboratoriemöbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Labbinredning
Referensnummer: UPPH2017-0250
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39180000 Laboratoriemöbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ett köpeavtal för laboratoriemöbler, inredning, installation och montage samt tillbehör.