135805-2022 - ResultatSverige-Piteå: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster - Stöd till chefer och ledningsgrupper
Referensnummer: 21INK016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar konsulttjänster för stöd till ledningsgrupper och chefer i samband med bland annat verksamhetsförändring, verksamhetsförflyttning och verksamhetsutveckling.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen