135825-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Industrimaskiner – CNC-svarv
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCNC-svarv
BeskrivningCNC-svarv till Grindsjön.
Intern identifierareFOI-2026-430
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42621100 CNC-svarv
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000