2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reagenser till Klinisk Patologi
Beskrivning: Förhandsinsyn av Reagenser
Intern identifierare: UPPH2026-00046
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000