2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI för kommande upphandling av Integrationsplattform
Beskrivning: RFI för kommande upphandling av Integrationsplattform
Intern identifierare: IN-IN26-0057
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd