2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arrangerad skolskjuts Svalöv
Beskrivning: Svalövs kommun, Sektor utbildning, inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende fordon och trafikledning för arrangerad skolskjuts. Planerad avtalsstart är den 1 juli 2024 och 3 år.
Intern identifierare: 890/2022
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Svalövs kommun, Sektor utbildning, inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende fordon och trafikledning för arrangerad skolskjuts med tillhörande funktion för att kunna avropa extrabeställningar och lovresor i Svalövs kommun. Planerad avtalsstart 1 juli 2024 och 3 år.
Intern identifierare: Arrangerad skolskjuts Svalöv