13593-2019 - ÄndringSverige-Bjuv: Byggnation av omklädningsrum
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tillbyggnad av omklädningsrum Jens Billeskolan
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45212230 Byggnation av omklädningsrum
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillbyggnad av omklädningsrum i ett plan med delvis ovanpåliggande fläktrum.