2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätstationer 2025
Beskrivning: Ramavtal nätstioner
Intern identifierare: KNAB-2025/34
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Ytterligare klassificering (cpv): 31170000 Transformatorer, 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning, 31214000 Ställverk, 45315300 Anläggningar för elförsörjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000