See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aortaballongpump
Beskrivning: Upphandlingen avser tre stycken Aortaballongpumpar med tillhörande förbrukningsartiklar så som IABP-kateter
Intern identifierare: 2023-O002315
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33160000 Operationsteknik
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling
Beskrivning: Aortaballongpumpar med tillhörande förbrukning.