2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Mejerivaror samt ost och smör
Beskrivning: Upphandling avseende mejerivaror till Region Örebro län samt Folkhögskolorna Kävesta och Fellingsbro.
Intern identifierare: 25RS4253
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15530000 Smör, 15540000 Ostprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000