2. Förfarande
Förfarande
Titel: Red dot sight
Beskrivning: This framework agreement includes the provision of red dot sights for the Swedish Police Authority, the Swedish Civil Defense Agency and the Swedish Coast Guard.
Intern identifierare: A707.063/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning, 35300000 Vapen, ammunition och tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Red dot sight