136254-2023 - ÄndringSverige-Arvidsjaur: Avfallstransport
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av transport av avfall till förbränning, Dorotea kommun, Vilhelmina kommun och Åsele kommun, Västerbottens län
Referensnummer: UH-2022-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90512000 Avfallstransport
II.1.4.
Kort beskrivning
Hämtning  och transport av containrar innehållande avfall.