See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: HVB - Barn och unga 0-20 år samt utredningshem
Beskrivning: HVB för barn och unga 0-20 år samt utredningshem. För vidare information, se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: UE 24.195
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande enligt 19 kap. LOU.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation och pris anbudsområde A
Beskrivning: HVB för barn och unga 0-20 år.
Intern identifierare: 1582828
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation och pris anbudsområde B
Beskrivning: Utredningshem.
Intern identifierare: 1582829
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Beskrivning: Generell del. Avser HVB för barn och unga 0-20 år samt utredningshem.
Intern identifierare: 1632209