136373-2020 - ResultatSverige-Göteborg: Telekommunikationstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefoni- och datakommunikationstjänster
Referensnummer: 20/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tjänster med tillhörande produkter och programvaror inom området data- och telekommunikation.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72410000 Leverantörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen