136380-2020 - ResultatSverige-LINKÖPING: Låssmedstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låsserviceavtal
Referensnummer: 19/83
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar service och administrativ hantering av lås, nycklar och elektroniskt passersystem i B fastighetsbestånd.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42961100 Passerkontrollsystem, 44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 44521100 Lås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen