13639-2025 - Resultat
Sverige – Prenumerationstjänster – Kliniskt kunskapsstöd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKliniskt kunskapsstöd
BeskrivningRegion Västernorrland avser att köpa licens för evidens- och erfarenhetsbaserat kliniskt kunskapsstöd för specialistsjukvård anpassat för målgruppen läkare.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102643:Lot:1