See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grävningsuppdrag och markentreprenader i vattenmiljö
Beskrivning: Länsstyrelsen Östergötland genomför upphandling av grävuppdrag och markentreprenad inom naturreservat eller liknande värdefulla naturområden.
Intern identifierare: 512-19758-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92533000 Tjänster i naturreservat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Generell del
Intern identifierare: 1627998
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1: Linköping och Norrköping
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1627999
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2: Boxholm, Mjölby, Ydre och Ödeshög
Intern identifierare: 1628000
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3: Finspång, Motala och Vadstena
Intern identifierare: 1628001
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4: Kinda, Söderköping, Valdermarsvik och Åtvidaberg
Intern identifierare: 1628002