2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckbilar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar släckbilar till RSNV.
Intern identifierare: 186/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34110000 Personbilar, 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Släckbilar
Intern identifierare: Släckbilar