2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elhandelstjänster
Beskrivning: Elhandelstjänster
Intern identifierare: UPPH2025-00061
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk, 71314100 Tjänster på elområdet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000