136458-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning) – Ramavtal skyltar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal skyltar
BeskrivningRamavtalet avser att täcka behovet av skyltar för Telge AB
Intern identifierareTI 2025-1242
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000