2. Förfarande
Förfarande
Titel: Språkträningsplatser
Beskrivning: Upphandling av språkträningsplatser
Intern identifierare: 2024/2107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: enligt upphandlingsdokumentet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt