136497-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – (4552) Biträdande projektledning inom riktade miljöåtgärder förorenade områden, Malmö - En resurskonsult
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: (4552) Biträdande projektledning inom riktade miljöåtgärder förorenade områden, Malmö - En resurskonsult
Beskrivning: Avrop av Resurskonsulter Övergripande miljöstöd - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 13565, Resurskonsulter Övergripande miljöstöd
Intern identifierare: KOM-417347
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: (4552) Biträdande projektledning inom riktade miljöåtgärder förorenade områden, Malmö - En resurskonsult