Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Banktjänster, Trosa kommun
Referensnummer: KS 2019/47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av koncernkontosystem och andra finansiella tjänster för Trosa kommun med bolag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66110000 Banktjänster, 66100000 Bank- och investeringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen