136548-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Ramavtal säkerhetsgranskning IT
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal säkerhetsgranskning IT
BeskrivningRamavtalet omfattar teknisk IT-säkerhetsgranskning, IT-säkerhetsanalys av arkitektur och lösningsförslag samt forensisk analys
Intern identifierare2026-00126-2.3.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal säkerhetsgranskning IT