Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tjänster inom allmänna grönområden
Referensnummer: KS-2019-196
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 03452000 Träd
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av vassklippning, stubbfräsning, arborist samt röjning och trädfällning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 03452000 Träd, 45111220 Röjning av ris och buskar, 77211300 Trädröjning, 77211400 Trädfällning, 77211500 Trädvård, 77312000 Ogräsröjning, 77340000 Beskärning av träd och klippning av häckar, 77341000 Beskärning av träd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen