See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingsverktyg och avtalsdatabas
Beskrivning: Migrationsverket har behov av ett system för att kunna genomföra upphandlingar och hantera avtal.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-12261
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000