136682-2024 - Resultat
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Upprustning Hallandsleden
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpprustning Hallandsleden
BeskrivningUpphandlingen avser behov avseende hjälp med att markera om och rusta upp den befintliga vandringsleden Hallandsleden ute i fält. Behovet avser även att markera upp nya tillkommande vandringsetapper i ledsystemet.
Intern identifierareRS231391
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del