See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pilotprojekt kunskapsnav digitalisering
Beskrivning: Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud på att genomföra ett pilotprojekt av ett kunskapsnav inom digitalisering. Syftet med uppdraget är att testa upplägget av ett kunskapsnav inom digitalisering, som beskrivits i förstudien.
Föregående meddelande: 630246-2023
Intern identifierare: 3.2.11-12438/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del vid upphandling
Huvudklassificering (cpv): 79421200 Projektutformning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärderingskriterier
Beskrivning: Uppdragets upplägg och budgetredovisning.