136768-2021 - ResultatSverige-VÄNERSBORG: Specialmaskiner för jordbruk eller skogsbruk
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skördare för skogsutbildning
Referensnummer: RS 2020-06573
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
16600000 Specialmaskiner för jordbruk eller skogsbruk
II.1.4.
Kort beskrivning
Skördare för skogsutbildning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
16000000 Jordbruksmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen