See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Akademisk innovation för samhällsnytta
Beskrivning: Upphandlingen avser en Gränsgångare mellan myndighet och det omgivande innovationsstödsystemet för samhällsnytta i samspel mellan akademi och science park. Inkluderande funktioner är inkubation, acceleration och projektledning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudspris/jämförelsetal Sundsvall
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92841:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudspris/jämförelsetal Östersund
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92841:Lot:2