2. Förfarande
Förfarande
Titel: Procurement of Transmission electron microscope (TEM)
Beskrivning: Transmission electron microscope (TEM) and service agreement to core facility EMi at Karolinska Institutet.
Intern identifierare: 2-1811/2022
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38511200 Transmissionselektronmikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: System
Mängd: 1