2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - konsulttjänster inom Naturvärdesinventering
Beskrivning: Partille kommun (beställaren) inbjuder anbudsgivare (konsult/leverantör) att lämna anbud i enlighet med detta upphandlingsdokument avseende konsulttjänster för naturvärdesinventering (NVI)
Intern identifierare: KS/2024:118
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92533000 Tjänster i naturreservat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling av konsulttjänster inom Naturvärdesinventering