136909-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för vägar – Byggledning Vägmarkering C-län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledning Vägmarkering C-län
Beskrivning: Byggledning vägmarkering Uppsala län. Uppdraget omfattar resurser i form av ansvarig byggledare respektive biträdande byggledare.
Intern identifierare: KOM-419732
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 71311220 Vägingenjörstjänster, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledning Vägmarkering C-län