Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västernorrlands län (SE321)
Land: Sverige
Värde