2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel grönytor
Beskrivning: Skötsel grönytor
Intern identifierare: U-008-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000