See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal Grävmaskinstjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser successiva uppdrag av grävmaskinstjänster.
Intern identifierare: 23/01045
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar, 43310000 Maskiner för väg- och vattenbyggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Grävmaskinstjänster