137013-2025 - Resultat
Sverige – Diverse reparationer och underhåll – Fönsterputs
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputs
BeskrivningUpphandlingen avser fönsterputs.
Intern identifierareKS 2024-00312
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000