137017-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Fordon - Personbilar 2025 för samverkande kommuner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordon - Personbilar 2025 för samverkande kommuner
Beskrivning: Ramavtal avseende personbilar till Stenungsund, Kungälv och Tjörn.
Intern identifierare: 2025-206
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34113000 Fyrhjulsdrivna fordon, 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000