See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenad Asfalt
Beskrivning: Asfaltsarbeten i kommunen.
Intern identifierare: ALLM.2024.1151
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000