137074-2017 - ÄndringSverige-Boden: Snöröjning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2017 – Snöröjning ytterområden.
Referensnummer: KS 158-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Plogning, snöbortforslling och halkbekämpning inom Boden kommuns ytterområden.