Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Positioneringstjänster.
Referensnummer: 2017-608
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 51600000 Installation av datorer och kontorsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillväxtverket för avsikt att upphandla funktioner som ska lösa behovet av att medarbetare enkelt och resurseffektivt kan hitta varandra, hitta lediga arbetsytor och tillgängliggöra chefer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Funktioner som ska lösa behovet av att medarbetare enkelt och resurseffektivt kan hitta varandra, hitta lediga arbetsytor och tillgängliggöra chefer.