Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Leveransplats
Del av land (NUTS): Östergötlands län (SE123)
Land: Sverige
Värde