137141-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Konsulttjänster för upphandling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Upphandlingskonsulter
Referensnummer: 3166/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
TLV upphandlar ett ramavtal avseende upphandlingskonsulter. Avtalet är på två år med möjlighet till förlängning upp till och med 24 månader.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen