Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Beståndet av byggnader/lokaler finns inom Malmö stad.
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 7 000 000,00 SEK