2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem avseende Restaurering
Beskrivning: Länsstyrelsen i Hallands län inbjuder er härmed att inkomma med ansökan om att ansluta er till ett dynamiskt inköpssystem, nedan kallat DIS, gällande röjning av marker inom odlingslandskapet i naturreservat och andra värdefulla naturområden. För mer information se underlag.
Intern identifierare: 512-1136-2026
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000