See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arboristtjänster
Beskrivning: Arboristtjänster
Intern identifierare: 25/69
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning
Ytterligare klassificering (cpv): 71421000 Trädgårdsarkitektur, 77341000 Beskärning av träd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Konsulterande arborist
Beskrivning: Konsulterande arborist
Intern identifierare: 1750410-0
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Praktiserande arborist
Beskrivning: Praktiserande arborist
Intern identifierare: 1768036-1
Huvudklassificering (cpv): 77341000 Beskärning av träd
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Beskrivning: Konsulterande och praktiserande arboristtjänster
Intern identifierare: 1770757-2
Ytterligare klassificering (cpv): 71420000 Landskapsarkitektur, 77211500 Trädvård