137254-2021 - ÄndringSverige-Luleå: Informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2021 Kostdatasystem, Region Norrbotten
Referensnummer: 21/32
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48810000 Informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende kostdatasystem till Region Norrbotten.