137273-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Rengöringsmedel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Disk- och spolutrustning, SLL430
Referensnummer: FSN 2020-0645
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39830000 Rengöringsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39831210 Maskindiskmedel, 51000000 Installation (utom programvara)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen